Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Update
hu: Frissítés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Mode
hu: Mód

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Fill color
hu: Kitöltőszín

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
hu: Még nem található stílus. <a href=":url">Új stílus hozzáadása</a>
