Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Remove
pl: Usuń

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Create
pl: Utwórz

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Mode
pl: Tryb

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych stylów. <a href=":url">Dodaj nowy</a>.
