Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Remove
ru: Удалить

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Update
ru: Обновить

en: Create
ru: Создать

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Mode
ru: Режим

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Fill color
ru: Цвет заливки

en: Fill
ru: Заливка

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
ru: Стили сейчас отсутствуют. <a href=":url">Добавить новый</a>.

en: Crop Type
ru: Тип обрезки
