Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
