Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Update
ar: تحديث

en: Create
ar: أنشئ

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Mode
ar: النمط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
