Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
