Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Update
ca: Actualitza

en: Create
ca: Crea

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
