Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Remove
cy: Symud

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Update
cy: Diweddaru

en: Create
cy: Creu

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
