Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Create
eo: Kreu

en: Mode
eo: Reĝimo
