Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Update
eu: Eguneratu

en: Create
eu: Sortu

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Mode
eu: Modoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
