Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Update
he: עדכון

en: Create
he: יצירה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Nothing
he: ללא
