Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Update
id: Perbarui

en: Create
id: Buat

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
id: Saat ini tidak ada gaya. <a href=":url">Tambahkan yang baru</a>.
