Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Update
jv: Dianyari

en: Create
jv: Gawé

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
