Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Create
lv: Izveidot

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
