Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Update
ro: Actualizare

en: Create
ro: Crează

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
ro: Momentan nu există stiluri. <a href=":url">Adăugați unul nou</a>.
