Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Linked to file
ta: கோப்புடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
