Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Create
th: สร้าง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
