Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Remove
tr: Kaldır

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Update
tr: Güncelle

en: Create
tr: Oluştur

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Mode
tr: Kip

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
tr: Herhangi bir stil yok. <a href=":url">Yeni bir tane ekleyin</a>.
