Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
