Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
cs: Nejsou k dispozici žádné styly. <a href=":url">Přidat nový styl</a>.
