Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Update
et: Uuenda

en: Create
et: Loo

en: Original image
et: Algne pilt

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Fill color
et: Värv

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
et: Hetkel ei ole ühtegi stiili. <a href=":url">Lisa uus stiil</a>.
