Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Remove
fr: Retirer

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Create
fr: Créer

en: Original image
fr: Image originale

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Fill color
fr: Couleur de remplissage

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
fr: Il n'y a actuellement aucun style d'image. <a href=":url">Créer un nouveau</a>.
