Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
