Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Update
ka: განახლება

en: Create
ka: შექმნა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Nothing
ka: არაფერი
