Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Create
km: បង្កើត

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
