Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Fill color
kn: ಬಣ್ಣವನ್ನು ತುಂಬಿಸು

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು
