Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Create
lt: Kurti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
lt: Šiuo metu nėra stilių. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.
