Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
