Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
