Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Create
nl: Aanmaken

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Fill
nl: Vulling

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn op dit moment geen stijlen beschikbaar. <a href=":url">Een nieuwe stijl toevoegen</a>.
