Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Update
os: Сног кæн
