Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Create
sq: Krijo

en: Mode
sq: Mënyrë
