Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Update
sv: Uppdatera

en: Create
sv: Skapa

en: Original image
sv: Originalbild

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Fill color
sv: Fyllnadsfärg

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
