Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
