Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Update
am: አዘምን

en: Mode
am: ሁኔታ
