Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
