Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Remove
es: Eliminar

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Update
es: Actualizar

en: Create
es: Crear

en: Original image
es: Imagen original

en: Mode
es: Modo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Fill color
es: Color de relleno

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Linked to file
es: Vinculado a archivo

en: Nothing
es: Nada

en: Configure Image Styles
es: Configurar estilos de imagen

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
es: No hay estilos en estos momentos. <a href=":url">Añadir uno nuevo</a>.
