Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Update
gl: Actualizar

en: Create
gl: Crear

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Fill color
gl: Esquema de cor

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
