Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Remove
hi: हटाएँ

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Create
hi: बनाएँ

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Mode
hi: प्रकार

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
