Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Update
it: Aggiorna

en: Create
it: Crea

en: Original image
it: Immagine originale

en: Mode
it: Modalità

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
it: In questo momento non vi sono stili. <a href=":url">Aggiungine uno</a>.
