Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Update
kk: Жанарту

en: Create
kk: Қосу

en: Mode
kk: күй
