Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
