Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag

en: Mode
nn: Modus
