Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Create
oc: Crear

en: Original image
oc: Imatge original

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
