Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Remove
fa: حذف

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Create
fa: ایجاد

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Linked to file
fa: واصلی شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
