Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Remove
ps: لركول

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
