Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Update
ur: تجدید

en: Mode
ur: طریقۂ کار
