Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Update
vi: Cập nhật

en: Create
vi: Tạo

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Mode
vi: Chế độ

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Fill
vi: Điền

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì
