Gesso USWDS (5.0.11) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Help
or: ସହାୟକ
