Gesso USWDS (5.0.6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde
